Handan CENGİZ'den Konuk Konuşmacı Gülay ÜSERBAY ile "Hayallerini Gerçekleştir " Semineri

Handan CENGİZ'den Konuk Konuşmacı Gülay ÜSERBAY ile "Hayallerini Gerçekleştir " Semineri

Etkinlik Detayı

BU ETKİNLİK KADIN KATILIMCILAR İÇİN UYGUN OLUP ÜCRETSİZDİR.

Hepimizin çocukken hayalleri vardı hem bizim hayatımızı hem de sevdiklerimizin hayatını belki de dünyayı güzelleştirecek hayaller. Bazılarımız ise bu hayalleri yeşertebileceğimiz ortamlarda yetiştirilmedik.
Hayallerimiz ise hiç bir zaman kaybolmazlar, sadece hayatın bazı anlarında bizim onları tekrar hatırlamamızı beklerler.Bu seminerde unutulmuş veya uygun zemin bulamamış hayallerinizi tekrar hatırlayacak ve onları gerçekleştirme gücünü ve inancını tekrar bulacak, bilgelik ve eğlence dolu bir zaman geçireceksiniz.

Bu atölyede öğrenecekleriniz:

• Bilinçaltınızı anlama metotları,
• Rüyalarınıza ulaşmanız için ihtiyacınız olan zihinsel, duygusal ve ruhsal beceriler.
• Hayallerinize ulaşmada hayatın her döneminde kullanabileceğiniz metotlar
Eğitmen: Handan Cengiz İTÜ mezunu bir Harita Mühendisi. Kendi iç yolculuğuna 2001 yılında başladı. Türkiye'de pek çok eğitim aldı. ABD'de 5 yıl boyunca yaşadığı dönemde bir yandan Uluslararası İş alanında yüksek öğrenim yaparken bir yandan da farklı ,değişik gruplarla inziva ve içsel yolculuk deneyimledi. Halen St. Clements Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında doktora eğitimine devam ediyor.
Konuk Konuşmacı: Gülay Üserbay Televizyonda Sağlık Programları 18 yıllık deneyimli başarılı yapımcı ve sunucusu aynı zamanda sağlıklı yaşam danışmanı. Kendi hayallerine ulaşma yolculuğunu ve inişlerini çıkışlarını bizlerle paylaşacak, hayallerini gerçekleştirmek isteyen kadınlara hem örnek hem de ilham olacak.

Kayıt için: 0216 570 50 00 numaralı telefondan 5740-5710 dahililerini arayabilirsiniz Ruhsal Eğitim

Etkinlikler

Ataşehir Kadın Girişimcilik Merkezi 2018 Etkinlikleri tümünü gör