GÜLAY ÜSERBAY, HAYALLERİNE GİDEN YOLDAKİ ADIMLARINI ANLATIYOR

GÜLAY ÜSERBAY, HAYALLERİNE GİDEN YOLDAKİ ADIMLARINI ANLATIYOR

Etkinlik Detayı

Sağlıklı yaşam danışmanı, sağlık programları yapımcısı ve sunucusu Gülay Üserbay; 5 Eylül’de Ataşehir Kadın Girişimcilik Merkezi’nde “Hayallerini Gerçekleştir” seminerine konuk oluyor.
Gülay Üserbay, eşini akciğer kanserinden kaybeden bir başhemşire annenin yedi çocuğundan biridir. Annesi onu yatılı hemşirelik okuluna gönderdikten sonra hayatı değişmeye başlar. Hayatını hayallerine, kendini mutlu edecek şeyleri başarmaya adar.

Yatılı hemşirelik okulundan hastane halkla ilişkiler müdürlüğüne yükselişi, medya ve TV sektörüne geçişi, Türkiye’de Dr. Öz ile ilk canlı yayını gerçekleştirmesi, 20 yıldır Türkiye televizyonlarında hız kesmeden devam ettiği sağlık programları ve tüm yolculuğunun kitapta toplanması… Tüm bu adımlar aslında inşaada kullandığı tuğlalardı. Başkalarının biçtiği hayatı yaşamadı; düşe kalka da olsa hayallerinin peşinden gitti ve kendine mutlu bir hayat, mutlu bir kadın inşa etti.

Şimdi ise hayallerinin peşinden koşan kadınlara ilham olmak için AKAGİM’de, hayatındaki ve kariyerindeki deneyimlerini paylaşacak.

Kayıt için :0216 570 50 00 numaralı telefondan 5710-5740 dahililerini arayabilirsiniz

Etkinlikler

Ataşehir Kadın Girişimcilik Merkezi 2018 Etkinlikleri tümünü gör